1 stycznia 2021 to bardzo ważna data dla wszystkich fizjo w Polsce. Od tego dnia, na mocy ustawy, będziecie mieli obowiązek prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej.

Na pewno wiesz już o tym od dawna, ale czy wiesz co de facto zmieni się w codziennej pracy z pacjentami? Czy wiesz jak prowadzić dokumentację medyczną zgodnie z prawem i poczuciem całkowitego bezpieczeństwa przechowywanych danych? Tu odpowiedź nie jest już tak jednoznaczna. Prawdopodobnie wciąż masz sporo wątpliwości i wiele pytań. Dlatego przygotowaliśmy 22-minutową ściągę w wersji filmowej. Zaparz sobie dobrą herbatę, usiądź wygodnie i zapraszamy na seans pt. "Jak prowadzić elektroniczną dokumentację medyczną od 1 stycznia 2021 roku?"

Wiele zagadnień zostało dokładnie wyjaśnionych na powyższym filmie, ale jest jeszcze więcej. Przed wieloma fizjo wciąż pozostaje otwarta kwestia wyboru systemu, którego będą używać do prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej. I tu również przybywamy z odsieczą! Z tą właśnie myślą stworzyliśmy darmowy poradnik pt. "Jak w 7 krokach wybrać program do elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) - najlepiej pasujący do Twoich potrzeb i działalności?"


Aby pobrać ebooka wystarczy kliknąć poniżej LINK I podać adres mailowy, na który chcesz otrzymać darmowy poradnik. Voila. Życzymy miłej lektury i dobrych wyborów!