Darmowy program do dokumentacji medycznej i prowadzenia gabinetu do 31 marca!

Grudzień i początek nowego roku to w życiu wielu ludzi czas różnej maści postanowień. W związku z tym dla wszystkich fizjoterapeutów przygotowaliśmy niespodziankę w formie wyzwania. Brzmi tajemniczo? Czytaj dalej i poznaj wszystkie szczegóły.

Jak najmniej czasu na papierologię

W ramach #postanowienienoworoczne wszystkim fizjoterapeutom proponujemy takie właśnie wyzwanie. Pomyślisz pewnie: "OK, ale jak to zrobić?". I to jest świetnie postawione pytanie.

ZAŁÓŻ KONTO ZA DARMO

Założenie konta jest niezbędnym warunkiem udziału w promocji. Wystarczy nacisnąć niebieski przycisk w prawym górnym rogu ekranu lub skorzystać z powyższego linka.

Dlaczego warto? Bo w RSQ Physio znajdziesz:
- automatyczny słownik kodów ICF wraz z kwalifikatorami
- integrację z aplikacją RSQ Clinic, która ułatwia pracę rejestracji
- regularne aktualizację aplikacji pod kątem zmian prawnych
- dyktowanie dokumentacji medycznej do programu
- indywidualne szablony badań i testów
- prowadzenie kilku wizyt jednocześnie
- i wiele innych przydatnych funkcji, które znajdziecie w poniższym linku

ZOBACZ WSZYSTKIE FUNKCJE RSQ PHYSIO

Chcemy, żebyście wszystkie te funkcje mogli sobie sprawdzić empirycznie. Dlatego każdy, kto założy swoje konto w RSQ Physio do końca grudnia, otrzyma darmowy dostęp do aplikacji aż do 31 marca.

Na co zwrócić uwagę zakładając konto?

Klikając przycisk "ZAŁÓŻ KONTO", zostaniesz przeniesiona(y) na stronę platformy do zarządzania subskrypcjami - RSQ ID. W tym miejscu założysz swoje konto i otrzymasz możliwość subskrypcji RSQ Physio, RSQ Doctor oraz RSQ Clinic. Pierwszym krokiem będzie uzupełnienie informacji o organizacji i placówkach, czyli standardowa procedura.

W kolejnym kroku będziesz musiał(a) podpiąć swoją kartę kredytową lub debetową. Jest to konieczne, ponieważ działamy w modelu subskrypcyjnym. Dzięki temu potem nie musisz już pamiętać o terminach płatności. Co miesiąc środki finansowe są automatycznie ściągane z karty. Oczywiście dopiero po zakończeniu okresu próbnego. W przypadku grudniowej promocji RSQ Physio będzie to dopiero po 31 marca 2022 roku. Wcześniej korzystasz z aplikacji za darmo. Zresztą o wszystkich szczegółach poinformuje Cię Opiekun Klienta, który skontaktuje się z Tobą po założeniu konta.

Pełne wsparcie najsympatyczniejszych Opiekunów Klienta

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące samej promocji, bądź funkcjonalności RSQ Physio, bądź co tylko, przyjedzie Ci do głowy, pytaj najsympatyczniejszych na świecie Opiekunów Klienta RSQ. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces zakładania konta i udziału w promocji. Czekamy na Twojego maila lub telefon.

mail: support@rsqtechnologies.com
telefon: +48 535 135 495 lub  +48 534 154 906

Zacznij rok z RSQ Physio i zyskaj więcej czasu dla siebie i pacjenta.

ZAŁÓŻ KONTO ZA DARMO