Napisz do nas!
Wysyłając zapytanie zgadzasz się na kontakt z naszej strony na podany adres e-mail w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka RSQ Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (ul. 27 Grudnia 3, 61-737 Poznań, NIP: 7831749566).Twoje dane osobowe przetwarzamy dla realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. w celach udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym lub marketingu bezpośredniego (do czasu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie lub zgłoszenia skutecznego sprzeciwu wobec przetwarzania), o ile wyraziłeś/aś zgodę na marketing.Podanie danych osobowych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, ale brak ich podania uniemożliwia uzyskanie odpowiedzi na pytanie zadane za pośrednictwem formularza lub wysyłkę informacji handlowych (marketingowych). Udzielenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych jest dobrowolne. Udzielona zgoda może zostać w każdej chwili wycofana. Dane mogą być ujawniane podmiotom świadczącym dla nas usługi (np. hostingodawca, podmioty zapewniające obsługę IT i dostarczające nam narzędzia IT). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności. Pytania dotyczące ochrony prywatności można kierować do Inspektora Ochrony Danych na adres: iod@rsqtechnologies.com.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
Ups, coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.
Rejestracja pacjentów online - dołącz do naszego programu!

Kontakt telefoniczny stawiasz ponad mailowym?

Skontaktuj się bezpośrednio z ekspertami RSQ Physio, którzy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości związane z funkcjonowaniem aplikacji.
Opiekunowie Klienta
(dla użytkowników RSQ Physio)
Doradca Klienta
(dla zainteresowanych RSQ Physio)
Zapraszamy także na kawę do naszego biura:
RSQ Technologies
27 Grudnia 3,
61-737 Poznań, Polska
RSQ Technologies
4378 Park Blvd N
Pinellas Park,
FL 33781, USA
Strzałka w prawo