O nas

W RSQ Technologies tworzymy oprogramowania medyczne poprawiające stan zdrowia naszego społeczeństwa. Wstajemy z nastawieniem, by tworzyć produkty, które z czystym sercem możemy polecić rodzinie i najbliższym. Zmierzamy do kompletnej przebudowy tego, co rozumiemy jako interakcje z danymi dotyczącymi zdrowia.

Oprogramowania medyczne, które pomagają leczyć

Naszym celem jest ułatwienie bycia zdrowym, poprzez dostęp do najwyższej jakości leczenia oraz usprawnienia codziennie pracy medyków za pomocą narzędzi zaprogramowanych dokładnie pod ich potrzeby. W RSQ Technologies tworzymy urządzenia i programy medyczne dla poprawy zdrowia oraz bezpiecznego przechowywania dokumentacji medycznej pacjentów.

Utalentowany zespół medyków, projektantów, artystów, programistów i badaczy niestrudzenie pracuje nad urzeczywistnieniem naszych marzeń.
W skrócie - żyjemy dla zdrowia.

Klikając „Zgadam się”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Privacy Policy aby uzyskać więcej informacji.