FAQ

Czy prowadząc dokumentację medyczną w RSQ Physio, muszę prowadzić także papierową?

Nie. Dane zgromadzone w RSQ Physio spełniają wszystkie wymogi prawne dotyczące gromadzenia i przetwarzania dokumentacji medycznej.

Czy przechowywanie danych w chmurze jest bezpieczne?

Tak. Bezpieczeństwo danych traktujemy bardzo poważnie. Zabezpieczenia danych w RSQ Physio można porównać do zabezpieczeń bankowości elektronicznej. Tak prowadzona dokumentacja jest bezpieczniejsza, niż w przypadku przechowywania jej lokalnie na serwerze w gabinecie. Chmura jest ulokowana w jednym z najbezpieczniejszych centrów danych w Europie. Zespół inżynierów bezpieczeństwa zadbał także o najwyższej klasy rozwiązania wewnątrz samej aplikacji.

Czy aplikacja spełnia wymogi RODO?

RSQ Physio spełnia najwyższe standardy ochrony danych osobowych. Współpracujemy w tym zakresie z wykwalifikowaną kancelarią i regularnie aktualizujemy nasz system, aby funkcjonował zgodnie z aktualnymi przepisami.

Jakie są minimalne wymagania sprzętowe dla aplikacji?

Wymagania dla użytkowników komputera:
- przeglądarka internetowa (rekomendujemy Chrome, Firefox, Safari, wspieramy również Opera i Edge).
Wymagania dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android:
- system Android 5.0 lub nowszy
- rekomendowana przekątna ekranu dla telefonów to minimum 5”
- rekomendowana przekątna ekranu dla tabletów to minimum 8”
- minimum 2 GB pamięci RAM
Wymagania dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS:
- system iOS 13.0 lub nowszy

Czy do jednej placówki można dodać kilku pracowników?

Tak, możesz to zrobić z poziomu zakładki "Ustawienia". W sekcji "Użytkownicy" kliknij ikonkę plusa. Pojawi się okno, które przeprowadzi Cię przez proces zapraszania użytkowników do placówki. Dzięki temu wszyscy fizjoterapeuci przypisani do placówki będą mogli pracować w oparciu o wspólną bazę pacjentów. Zaproszeni w ten sposób użytkownicy dostaną powiadomienie mailowe.

Co to jest RSQ ID?

RSQ ID to wspólna platforma medyczna dla aplikacji: RSQ Physio, RSQ Doctor, RSQ Clinic. Za jej pomocą możemy zarządzać płatnościami za aplikacje oraz subskrypcjami wszystkich użytkowników naszych placówek.

Masz więcej pytań? Napisz do nas na nasz adres email: support@rsqtechnologies.com
Przetestuj bez opłat
Strzałka w prawo
Klikając „Zgadam się”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Privacy Policy aby uzyskać więcej informacji.