Umawianie wizyt i sprawne zarządzanie terminarzem to kluczowe elementy pracy fizjoterapeuty. Dlatego postanowiliśmy maksymalnie udoskonalić kalendarz RSQ Physio. Aktualnie intensywnie pracujemy na tym, aby nasz kalendarz fizjoterapeuty był dostosowany do zróżnicowanych potrzeb fizjo - każda i każdy z Was ma przecież swój indywidualny styl pracy.

Przeprojektowaliśmy interfejs terminarza tak, aby umawianie pacjentów było możliwie jak najbardziej elastyczne pod względem ustawiania godzin rozpoczęcia i czasu trwania wizyt, a wyświetlanie i przeglądanie ich było łatwiejsze, szybsze i bardziej intuicyjne. Nowy kalendarz fizjoterapeuty pojawi się w aplikacji RSQ Physio w drugim kwartale tego roku.

Co nowego przygotowujemy?

Wprowadzamy widoki miesięczne, tygodniowe i dzienne kalendarza fizjoterapeuty, co ułatwi Ci wyszukanie wolnych terminów i usprawni zarządzenie wizytami.

Nawigacja między widokami odbywać się będzie dzięki przyciskom - znajdziesz je w prawym górnym rogu kalendarza.

Poszczególne dni, tygodnie i miesiące przesuwane będą za pomocą strzałek widocznych po lewej stronie kalendarza.

Zmiany te dotyczą wszystkich wersji aplikacji: webowej i mobilnych. Kalendarz fizjoterapeuty będzie czytelny także na ekranach smartfonów, co ułatwi Ci zapisywanie wizyt w każdych okolicznościach, wszędzie tam, gdzie masz telefon pod ręką.

W nowej wersji kalendarza RSQ Physio wizytę wpiszesz na dwa sposoby:

- klikając w wybrany dzień w kalendarzu

- lub używając zielonego plusa.

To nie koniec nowości: w nowym terminarzu RSQ Physio ustawisz dowolną godzinę wizyty - nawet niestandardową, np. 13:34. Możliwy będzie też do ustawienia dowolny czas trwania spotkania z pacjentem.

Nie narzucamy żadnych konkretnych slotów, kalendarz fizjoterapeuty w aplikacji RSQ Physio będzie elastyczny - łatwo dostosujesz go do trybu swojej pracy. Jeśli zechcesz, na przykład, wprowadzić kilka wizyt w nakładających się na siebie godzinach - zrobisz to. To samo, gdy zechcesz umówić wizytę poza standardowymi godzinami pracy.

Ty jesteś panią/panem swojej praktyki - kalendarz fizjoterapeuty w aplikacji RSQ Physio to narzędzie, które ułatwi Ci pracę, dostosowując się do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nowy interfejs terminarza to efekt badań przeprowadzonych wśród użytkowników naszej aplikacji. I to dopiero początek zmian. W dalszej kolejności wprowadzimy możliwość ustawiania blokad (na przykład na czas urlopu), umawianie wizyt cyklicznych, ustawianie w grafiku kilku interwałów pracy w ciągu jednego dnia.

Stay tuned!

A póki co daj znać,co myślisz o tych zmianach. Jeśli masz też jakieś pomysły, które mogą ułatwić Twoją pracę, a my możemy je wdrożyć, napisz do nas: https://www.rsqphysio.com/kontakt