1 stycznia 2021 to bardzo ważna data dla wszystkich fizjo w Polsce. Od tego dnia, na mocy ustawy, będziecie mieli obowiązek prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej.

Na pewno wiesz już o tym od dawna, ale czy wiesz co de facto zmieni się w Twojej codziennej pracy z pacjentami? Czy wiesz jak prowadzić dokumentację medyczną zgodnie z prawem i poczuciem całkowitego bezpieczeństwa przechowywanych danych? Tu odpowiedź nie jest już tak jednoznaczna. Prawdopodobnie wciąż masz sporo wątpliwości i wiele pytań. Dlatego przygotowaliśmy 22-minutową ściągę w wersji filmowej. Zaparz sobie dobrą herbatę, usiądź wygodnie i zapraszamy na seans pt. „Jak prowadzić elektroniczną dokumentację medyczną od 1 stycznia 2021 roku?”:

Wiele zagadnień zostało dokładnie wyjaśnionych w powyższym filmie, ale jest ichjeszcze więcej. Przed wieloma fizjo wciąż pozostaje otwarta kwestia wyboru systemu, którego będą używać do prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej. I tu również przybywamy z odsieczą! Z tą właśnie myślą stworzyliśmy darmowy poradnik pt. „Jak w 7 krokach wybrać program do elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) - najlepiej pasujący do Twoich potrzeb i działalności?”:


Aby pobrać ebooka wystarczy kliknąć poniżej LINK I podać adres mailowy, na który chcesz otrzymać darmowy poradnik. Voila. Życzymy miłej lektury i dobrych wyborów!