Dokumentacja medyczna jest skarbnicą wiedzy o stanie zdrowia pacjenta, dlatego w RSQ Physio oraz RSQ Clinic nieustanie wprowadzamy usprawnienia, które mają na celu sprawniejsze jej wypełnianie. Ponadto system jest na bieżąco aktualizowany do zmieniających się norm, dlatego z nami zawsze masz pewność, że korzystasz z oprogramowania zgodnie z prawem. W tym miejscu sprawdzisz informacje o wszystkich nowościach w programach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim fizjoterapeutkom i fizjoterapeutom, którzy aktywnie biorą udział w rozwoju RSQ Health System. Jeżeli masz sugestie odnośnie Twoich potrzeb w programie, śmiało podziel się z nami. To dzięki Tobie możemy dostosowywać oprogramowanie do potrzeb dzisiejszej ochrony zdrowia.

Zobacz, jakie nowe funkcje wprowadziliśmy w ostatnim czasie!

RSQ Physio

  • NOWE REGULACJE DOTYCZĄCE CIĄŻY - Wraz z wejściem w życie nowego rozporządzenia dotyczącego rozszerzenia pakietu informacji zbieranych przez personel medyczny m.in. o ciąże, dodaliśmy nową rubrykę regulującą ten obowiązek. W wywiadzie możesz oznaczyć status ciąży swojej pacjentki. Informacja o zdarzeniu medycznym zostanie automatycznie wysłana do Systemu Informacji Medycznych.

RSQ Clinic

  • EDYCJA GABINETU - Nowe usprawnienie pozwala zmienić parametry stworzonego wcześniej gabinetu. Edycja gabinetu możliwa jest po kliknięciu w ikonę edycji. Zapisane zamiany nadpisują się zarówno w wizytach przeszłych, jak i przyszłych.

W ubiegłym roku bardzo mocno postawiliśmy na rozwój i aktualizację aplikacji. Sprawdź jakie małe i duże usprawnienia udało nam się wprowadzić do programu RSQ Physio i RSQ Clinic w 2022 roku.

Jeśli jeszcze szukasz najbardziej intuicyjnego programu do dokumentacji medycznej z najsympatyczniejszym zespołem wsparcia technicznego, prawnego i merytorycznego, dołącz do Nas i przez miesiąc przetestuj wszystkie funkcje za darmo!

Chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie aplikacji RSQ Physio? Chcesz zajrzeć do środka naszego programu? A może nie wiesz jak się zabrać za wypełnianie dokumentacji medycznej? Spieszymy z pomocą. Umów się z nami na spotkanie, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.